Jump to content

Persian Translations

Recommended Posts

10 hours ago, Mrmahdi said:

maxmp  من شوکه شدم که سایت ترجمه فارسی 90 درصد تکمیل شده و تقریبا تکمیل شده است و تنها مشکل ترجمه بخش بافر است که من در نظر قبلی گفتم اگر بخشی از تصحیح عالی باشد. 

با عرض سلام

.بنده برای رساندن ترجمه فارسی به نود درصد تقریبا یک هفته ای است که تلاش می کنم و ان شاالله به زودی  صد در صد  کار را تمام خواهم کرد 

1 ساعت پیش، آقای مرادی گفت:

maxmp  من شوکه کردم که سایت ترجمه فارسی 90 درصد تکملی شده و تقریبا تکمیل شده است و تنها مشکل ترجمه بخش buffer است که من در نظر قبلی گفتم اگر بخشی از اصلاح عالی است. 

با سلام

.امروز ساعت یک راندم تا 90 درصد و ان شالله به زودی ترجمه خواهد شد 100 درصد تکمیل خواهم کرد.

اگر دوستان به ترجمه پاور امپ علاقه و آشنایی دارند خوشحال می شوم کمکم نمایید شماره بنده اسماعیل برین کار در تلگرام و واتس اپ 09143026757

6 hours ago, Barinkar said:
6 hours ago, Barinkar said:
7 hours ago, Barinkar said:

با سلام

.امروز ساعت یک راندم تا 90 درصد و ان شالله به زودی ترجمه خواهد شد 100 درصد تکمیل خواهم کرد

من و برخی دوستان تا 80 درصد تونستیم کمک کنم اما 20 درصد پایانی بسیار لغات سختی داره توصیه می کنم کلمات سخت انگلیسی ترجمه نشه تا این مشکلات پیش نیاد زیرا بسیاری از لغات معادل فارسی مناسب ندارند.راستی در قسمت بافر در خروجی ها به دلیل اینکه فارسی از راست به چپ هست این قسمت کاملا به هم ریخته اگر بتوانید این ترجمه را شما یا هرکدام از دوستان تصحیح کنید ممنون میشم مگر نه بهتره که این یک قسمت انگلیسی بشه.که در این مورد با maxmp صحبت کردم.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...